Tilbake til nettavis

Gaute Henriksen

Gaute Henriksen

Ansv. redaktør / daglig leder

E-post: gaute@strandbuen.no

Mobil: 917 07 043

Tlf: 51 74 47 50

Jens Bjørheim

Jens  Bjørheim

Vaktsjef/Journalist

E-post: jens@strandbuen.no

Mobil: 400 08 754

Roar Larsen

Roar  Larsen

Journalist (med sport som hovedarbeidsområde)

E-post: roar@strandbuen.no

Mobil: 400 08 753

Elin Moen Karlsen

Elin Moen Karlsen

Journalist (med Forsand og kultur som hovedarbeidsområde)

E-post: elin@strandbuen.no

Mobil: 400 08 752

Magnar Riveland

Magnar Riveland

Journalist - Hjelmeland-kontoret

E-post: magnar@strandbuen.no

Mobil: 979 47 530

Linda Tungland

Linda Tungland

Layout/Deskjournalist

E-post: linda@strandbuen.no

Mobil: 947 86 524

Tlf: 51 74 47 50

Holger Austvoll

Holger Austvoll

Markedsjef

E-post: holger@strandbuen.no

Mobil: 400 08 751

Tlf: 51 74 47 50

Anne Berit Amdal

Anne Berit Amdal

Markedskonsulent

E-post: anne.berit@strandbuen.no

Mobil: 928 14 426

Tlf: 51 74 47 50

Ona Søyland

Ona  Søyland

Layout/Teknisk ansv.

E-post: ona@strandbuen.no

Mobil: 947 99 352

Tlf: 51 74 47 50

May Elin Melberg Vik

May Elin  Melberg Vik

Annonseprod./Layout

E-post: may.elin@strandbuen.no

Mobil: 947 89 636

Tlf: 51 74 47 50